загрузка...


У передмісті великого міста Буенос-Айреса відбуваються моторошні речі, яким ніхто не може знайти пояснення. Справжня містика оселилася в трьох будинках, де живуть звичайні сім’ї, але чому це торкнулося саме їх, ніхто не знає! Все почалося після того, як кілька місяців тому автомобіль збив на смерть маленького хлопчика. Одного вечора його убиті горем батьки зайшли на кухню і закричали від страху, адже їх покійний і вже гниє син сидів за столом і просто дивився в одну точку. Цього ж вечора невидима злісна сила вбиває жінку прямо на очах у її переляканого чоловіка.

На наступний ранок чоловік із сусіднього будинку прокидається з відчуттям, що на нього хтось пильно дивиться і відкривши очі бачить страшне чудовисько поруч зі своєю постіллю. Шукати причини таких містичних подій береться команда професіоналів в цій сфері. Серед них досвідчений детектив, медіум, лікар і колишній офіцер поліції. Ці люди багато побачили в житті, проте з такими загадковим, страшними і небезпечними подіями стикаються вперше.

Що ж вплинуло на подію в передмісті Буенос-Айреса? Чи вдасться дослідникам докопатися до правди і на що їм доведеться заради цього піти? Фільм Заціпенілі від страху (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Деміан Рунья
В ролях: Арьель Чаваррия, Максиміліано Гионе, Норберто Гонсало, Ельвіра Онетто, Уго Албрич, Джордж Льюїс Л.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress