загрузка...


Сім друзів натикаються на покинуту військову лабораторію, де вони стикаються з нежиттю після експериментів божевільного колишнього нацистського лікаря. Відчайдушно намагаючись врятуватися, вони виявляються лицем до лиця з чимось набагато більш зловісним, ніж просто зомбі. Це фільм для любителів зомбі. І його набір тільки як «жах», а не кілька жанрів, таких як «дія, драма, наукова фантастика, комедія і романтика», навіть якщо б його можна було поставити і в цих жанрах. Сюжет кілька поширений, молоді красиві люди в пастці з зомбі і монстра, вони повинні боротися свій шлях.

Режисер Домінік Хаузер, добре попрацював, надавши фільму імпульс і повороти. він використовує в основному «свіжих» акторів, і мені це подобається. Монстра грає Конан Стівенс,і він ніколи не розчаровує, він величезний і страшний Аліна Карсон — ще один з акторів, які роблять гарний виступ, не можу дочекатися, щоб побачити тут в іншому фільмі, сподіваюся, дію. Костюми і грим в «Фільм Загін мерців: Храм повсталих з мертвих» дуже гарні для другосортного фільму.

Те ж саме з розташуванням і набори, молодці.Тут не так багато CGI, що робить його нормальним, що його якість не «Месник» над ним. Фільм Загін мерців: Храм повсталих з мертвих (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Домінік Хаузер
Актори: Еріка Ервін, Конан Стівенс, Карма Шерон, Райан Собольскі, Аліна Карсон, Джонатан лупер, Бьянка Цуппас, Річка Гавальда, Елізабет Морзе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress