загрузка...


Досягнувши повноліття і, закінчивши школу, Сем покидає рідне село, щоб будувати своє життя далеко від малої батьківщини. Ставши студентом університету, він швидко звикає до життя у великому місті. І його можна зрозуміти. Коли людина усвідомлює, що йому стало тісно там, де він народився, він усіма силами намагається змінити обстановку. Герой фільму жодного разу не пошкодував, що покинув село, до того ж розташовану на острові, до цих пір туди не повертався. Та й що його може тягнути в це забуте богом місце? Але все повертається на круги своя.

І Сему теж доводиться повернутися на батьківщину для того, щоб проводити в останню путь свою односельчанку. За час, поки молодий чоловік був відсутній вдома, тут багато що змінилося. Але найголовніше — люди стали іншими. Через деякий час перебування в селі Сем починає підозрювати, що тут відбувається щось дивне.

І місцеві жителі, як один, приховують якусь таємницю, про яку навіть бояться говорити. Але чому оточення Сема так налякане? У цьому неодмінно треба розібратися… Фільм Затятий (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Річард Роунтрі
В ролях: Дебра-Тейлор, Надя Ламін, Філіп Ріду, Розмарі Сміт, Річард Роунтрі, Тоні Мандерс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress