загрузка...


Легенди про існування в деяких місцях загадкових і небезпечних йєті з давніх існують часів і давно перестали дивувати і лякати туристів, які вирушають оглядати непрохідні, густі лісові масиви в якомусь передгір’ї. Саме так зреагували на попередження про смертельно небезпеку місцевого населення молоді хлопці, які прибули на природу, щоб від міського відпочити шуму і напруженої повсякденності. Компанія друзів приїхала у віддалене містечко, щоб побродити по довколишніх лісах, від щоденних відволіктися проблем і мальовничими насолодитися природними красотами.

Мешканці розташованого неподалік поселення розповідали жахливі історії про проживають в околицях величезних, волохатих, людиноподібних істот, що захищають свою територію від посягань забрели сюди випадково мандрівників. Хлопці, як і багато попередників, поставилися скептично до почутих легенд, не вважаючи їх правдивими. Вони уваги не звертають на застереження очевидців неприємних подій, сміливо вирушаючи в запланований похід по безлюдних, лісових територіях. Коли невелика група мандрівників заходить досить глибоко в ліс, то навколо починає відбуватися щось насторожує і незрозуміле. У хлопців з’являється виразне відчуття присутності поблизу чогось живого і загрозливого. Фільм Земля йеті (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З настанням темряви підсвідомий страх загострюється, що змушує здійснювати необачні дії, що мають сумні, непоправні наслідки. У туристичному таборі починається метушня, і хтось випадково стріляє в сховався за гілками йєті.

Режисер: Джейсон Міллс
В ролях: Даррен Эндричек, Киана Пассмор, Ханс Поттер, Брук Уокер, Майкл Стрікленд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress