Коллін і двом її маленьким дочкам — Бет і Вірі — несподівано приходить сумна звістка про смерть старої тітоньки. Тепер жінці доведеться взяти дітей і перебратися в величезний особняк, який дістався їй у спадок. У сонячному світлі він пригнічує власників своїми гігантськими розмірами і довгими коридорами, але, може бути в тихих вечірніх сутінках це гнітюче враження зміниться відчуттям затишку і простору? Звучить непогано, але в реальності перша ж ніч в новому житлі обертається катастрофічними наслідками для всієї родини.

У будівлю проникають агресивно налаштовані особи, які всіма доступними способами прагнуть пришити тільки що в’їхали мати і її дочок. У спробі захистити дівчаток їх мама йде на крайні заходи, але абсолютно очевидно, що це місце потрібно залишати якомога швидше. З тих пір пройшло 16 років, але душевні травми учасників тих подій час так і не залікував. Бет отримує визнання, як видатний письменник жахів, а її сестра страждає від безперервної параної.

Але доля знову повертає їх в будинок, де сталася трагедія, і з цього моменту кошмари минулого вириваються з-за зачинених дверей, приймаючи вигляд жахливих монстрів. Фільм Земля привидів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Паскаль Ложье
В ролях: Анастасія Філліпс, Тейлор Хіксон, Роб Арчер, Емілія Джонс, Крістал Рід

загрузка...