Фільм Жахливий Джонні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет даної картини заснований на романі жахів Григорія Ламберсона. Одного разу старшокласника-бунтаря Джонні Гріссома вбивають під час чергової п’янки. Вбивця примудрився підлаштувати все так, ніби стався нещасний випадок. Проте, коли стали гинути однокласники загиблого бунтаря, його кращий друг Ерік Картер став підозрювати, що Джонні повернувся з того світу і жорстоко мстить своїм кривдникам. Місто починає наповнюватися жахливими пригодами, адже вбивчий зомбі налаштований рішуче знайти свого вбивцю і він не зупиниться на півдорозі. Заснований на удостоєному нагород романі жахів Григорія Ламберсона.

Коли бунтівний учень середньої школи Джонні Гриссом убитий, він повертається з могили, як помста, божевільного надприродного істоти. Студенти Ерік Картер і Джонні Гріссом-найкращі друзі. Джонні любить важкий метал і його однокласники називають «Жахливий Джонні». Джонні п’яний і приєднується до групової п’янки. Фільм Жахливий Джонні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак він на цій гулянці був убитий і вбивця підлаштовує все так, щоб він виглядав як нещасний випадок. Проблеми дійсно починаються, коли Джонні повертається як вбивчий зомбі що б помститися вбивці.

Режисер: Грег Ламберсон
Актори: Ентоні Де Ла Торре, Байрон Браун II, Апреманн, Майкл ДеЛоренцо, Кріс Моджінскі, Кім Пьяцца, Річард Скавуло, Медісон Амі, Тревіс Торлонія, Джон Ренна


загрузка...