Шанувальникам творчості Ніла Бломкампа пропонуємо Зигота фільм 2017 дивитися онлайн безкоштовно на кінокрад і побачити Дакоту Фаннінг в головній ролі. Недалеке майбутнє. Арктика. Тут на одній з гірських шахт найбільшої корпорації йде видобуток корисних копалин. Число співробітників — дев’яносто вісім. Несподівано підприємство зазнало нападу. Зла, неймовірно агресивна сила має неземне походження. Загинули практично всі — залишилися лише Барклай і її начальник Квінн.

Двом людям належить вижити, для чого необхідно дати відсіч чогось дуже страшного і сильному. Чи можливо таке? У сутичці з монстром, Квінн ледь не втратив зір. Запасів залишилося на один день, води ще менше. Двоє людей належать до різних «верствам»: Квінн з першого класу (він в пріоритеті), Барклай з нижчого (вона знає — народжена, щоб померти). І тим не менше чоловік змушує дівчину з’їсти сухий пайок та випити його воду. Він ніколи не визнавав догм суспільства, вважаючи, що воно «отруює мізки», і зараз не має наміру показувати свою перевагу. Електроживлення на базі перевантажено…

Єдиний шанс залишитися цілими — пройти через головний рудник і сховатися в будові «Альфа». Скористайтеся можливістю фільм Зигота 2017 дивитися онлайн в хорошій якості hd 720 і дізнатися, що ж таке Zygote? Що станеться з героями? Oats Studios тримає планку!

Режисер: Ніл Бломкамп
В ролях: Хосе Пабло Кантильо, Дакота Фаннінг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress