Фільм Зимова шкура (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Одного разу, відправившись прогулятися по засніжених, лісових стежках, Біллі опинився в скрутній ситуації. Він ненавмисно поранив дуже серйозно ногу, тому не міг нормально пересуватися, щоб благополучно повернутися додому. Хлопець виявився абсолютно безпорадним серед мальовничої природи. Однак він не бажав помирати в невідомому місці, тому продовжив боротися і набрів на невеликий будиночок. Стареньке будова належало самотньої старенької на ім’я Агнес, яка воліла отшельнічеське життя на віддалі від цивілізованого світу і багатолюдних людських поселень. Зрадівши виявленому випадково притулку, Біллі не здогадувався, що вплутується в неприємну історію.

Відпочивши після пережитих випробувань і залікувавши рану, хлопець мав намір відправитися додому. Однак покинути тимчасовий притулок виявилося неможливим, оскільки навколо будинку проходжувалося Чудовисько. Монстр нагадував величезного звіра, позбавленого шкірного покриву. Він намагався проникнути всередину будівлі, щоб вчинити розправу над мешканцями. Фільм Зимова шкура (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чоловік усвідомив, що опинився в смертельній пастці, яка не має виходу. Разом з господинею вони намагаються знайти способи позбутися від кровожерного Чудовиська, що бажає їх смерті.

Режисер: Чарлі Стидс
В ролях: Беррі Де Ла Рош, Harrison Nash, David Lenik, Swainley Whipps Eden-Entwistle, Dylan Curtis, John Lomas, Роуена Бентлі, Richard Myers, Кейт Марі Девіс, Пітер Косгров


загрузка...