загрузка...


Рік тому однієї звичайної сім’ї довелося зіткнутися з сумними подіями. У них була трирічна донька, яка загинула внаслідок падіння зі сходів. На протязі дванадцяти місяців, герої не могли знайти собі місця. Вони ходили до психолога у спробах знайти спосіб побороти внутрішні страхи і знайти спокій. І ось одного разу, коли родина зібралася за столом, щоб вшанувати пам’ять дитини, сталися дивні події. Раптово нізвідки, з’являється мстивий демон, який захоплює душу самого уразливого члена сім’ї. Злий дух, який перебував усередині жінки, став харчуватися енергією тих, хто був присутній за столом.

Тим самим, приховані таємниці та гріхи людей стали прозорими. В результаті всі страхи були повернені проти їх самих. І тепер всім присутнім доведеться випробувати на собі особисто справжнє пекло, який поклав початок для вторгнення злих духів в душі невинних людей. Дуже скоро прибуває один священик, якого раніше не доводилося стикатися з подібними темними силами.

Всі надії на порятунок в його руках, іншого виходу з ситуації немає. Чи вийде йому вигнати всіх демонів і врятувати душі? Як він буде діяти в боротьбі зі злом? Фільм Злий всередині (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джей Алаймо
В ролях: Сієнна Гиллори, Джанні Капальді, Енцо Чиленти, Мішель Хікс, Ерік Робертс, Карен Остін, Соня Кінскі, Хіт Фріман, Патрік Малдун, Сара Лассез

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress