Фільм Зловісний (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Майкл Янг лікується від алкоголізму. Ще іноді він досить незграбний. За однією з цих причин одного разу він включає задню передачу на автомобілі і збиває власного шестирічного сина Джейкоба. Дитини оперативно доставляють в лікарню, але лікарі виявляються не в силах що-небудь зробити. Повертаючись з похорону на автомобілі, Майкл змушений відповісти на питання своєї дружини Рейчел про те, чи був він п’яний в той момент, коли наїхав на Джейкоба. Той відповідає, що алкоголю не вживав, а трагедія була всього лише випадковістю. У цей момент він збиває своєю машиною ще й собаку.

Через деякий час до будинку героїв приходить таємничий незнайомець і обіцяє воскресити Джейкоба, якщо батьки викопають його тіло і принесуть до себе додому. Щоб у Янгов не залишалося сумнівів, незнайомець воскрешає вбиту собаку. Фільм Зловісний (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після такого переконливого підтвердження Майкл і Рейчел виконують всі вимоги таємничого людини, і той воскрешає їх сина. Але чи той це Джейкоб, якого батьки знали і любили?

Режисер: Пітер Салліван
В ролях: Баррі Уотсон, Есме Б’янко, Gavin Lewis, Марк Ліндсей Чепман, Ерік Этебари, Хайме Гомес, Йен Хайланд, Джон Колтон, Connor Bellina, Brandon Amano


загрузка...