Фільм Зона 51, Невада (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Люди давно припускають наявність у Всесвіті незнайомих, інопланетних форм життя. Вчені, які займаються дослідженням космічних просторів, стверджують, що вважати себе єдиними мешканцями нескінченного, міжгалактичного простору є проявом недалекоглядності та звичайної дурості. За час існування людства неодноразово спостерігалися очевидцями незвичайні явища, які вказують на існування незвіданих світів. Однак з якихось причин земні мешканці наполегливо відкидають неспростовні факти, надаючи їм містичне, нереальне значення. Закохана парочка, що будує багатообіцяючі плани на спільне майбутнє, несподівано стає учасницею неймовірної події.

Одного разу їм доводиться спостерігати дивне явище, що не входить в рамки звичних речей. Зацікавившись побаченим, хлопці мають намір розібратися в причинах того, що сталося. Вони організовують спільний похід, просуваючись до Зони 51, де сподіваються знайти відповіді. Фільм Зона 51, Невада (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В результаті мандрівники зіткнуться з суворими випробуваннями, потрапивши в воронку невідомого походження. Щоб вибратися з дивного місця, доведеться проявити кмітливість і дивовижну наполегливість.

Режисер: Fred Grant
В ролях: Tommy Driver, Nancy Cooney, Arielle Uppaluri, Бредфорд Екхарт, Габріелла Шерман, Sam Schneider, Даррел Байард, Scott D Gold, Девід М. Голдман


загрузка...