загрузка...


Компанія друзів проводить час за приготуваннями до наміченого на наступний день походу по околицях. Вирішивши перекусити і заодно розважитися, хлопці роблять замовлення в піцерії. Доставити піцу відправляється дівчина-рознощик, збігом обставин, що виявилася їх колишньою однокласницею, яку ще в школі все вважали дивною і навіть чокнутой. Між тим, потрапивши в будинок до не самої доброзичливо налаштованої компанії молодих людей, дівчина рішуче не бажає в ньому залишатися.

Але не так-то просто буде вирватися на свободу. Втім, за межами дому теж не безпечно: в лісовій глушині група туристів переживає великі неприємності. Останнє замовлення в піцерії приводить дівчину-кур’єра прямо в пастку. Намагаючись вирватися на свободу, вона стикається з групою туристів, які переживають власний кошмар. Фільм Зустріч добра не принесе (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дівчина з доставки піци, робить останню зупинку на замовлення, заманюють в пастку. Намагаючись втекти, вона зустрічає групу відпочиваючих, які також потрапили в страшний кошмар і намагаються вижити.

Режисер: Райан Колэуэй
В ролях: Бреанна Енгл, Бріана Асети, Жоржет Вайланкур, Міллі Ортіс, Тіффані Браун-Таварез, Деря Селиккол

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress