Події фільму жахів «Звичка онлайн» розгортаються в Манчестері. Головний герой Майкл ось уже довгий час залишається безробітним. Йому не хочеться працювати за копійки, тому він часто відвідує біржу праці. Але для нього поки що не знаходиться відповідного місця. Вільного часу у нього багато, і він воліє проводити час в місцевих пабах. Одного разу він знайомиться з дівчиною на ім’я Лі. Дізнавшись про те, що у Майкла немає роботи, вона пропонує йому зустрітися з якимось дядьком Йеном, який допоможе йому з місцем.

Дядько Йен виявляється солідним людиною. Він володіє великим масажним салоном «Сьоме небо» і, оцінивши статура Майкла, пропонує йому посаду вишибали, на що той негайно погоджується. Спочатку хлопця затягує нічне життя. Вона здається йому яскравою, повної вражень і не позбавленої ризику. Але під час одного з чергувань Майкл стає свідком жахливої смерті клієнта.

Потім історія повторюється. Мало-помалу Майклу стають відомі страшні таємниці салону. Але і доля самого Майкла стає незавидною. Адже, як відомо, свідків в живих не залишають. Фільм Звичка (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Семен Халлиган
В ролях: Джессіка Барден, Роксанна Паллетт, Вільям Еш, Селлі Кишеню, Джеймс Елліотт Лангридж, Луїс Емерік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress