загрузка...


Сімейний дует великих майстрів кіно заглянув на територію самого американського кіножанру вестерн і приготував приголомшливе уявлення в шести окремих розділах, які об’єднують безладні перестрілки, хвиля божевільного насильства і його кінематографічний величність Дикий захід – тема, що не дасть глядачеві занудьгувати протягом двох годин гримучого трилера і запеклого екшна. Також нікуди не дітися від кумедних комедійних елементів, запаморочливих детективних поворотів і яскравих музичних пасажів – все культурне багатство вестерну і генія братів Коенів в одному флаконі.

Перед нами старовинна книга, випущена в 1873-му, оформлена барвистими ілюстраціями і представляє захоплюючі розповіді про ковбоїв й інших яскравих персонажів Америки 150-річної давності. Рука гортає сторінки і глядачеві одна за одною відкриваються шість макабричних історій. Балада Бастера Скраггса : Веселий і відчайдушний музикант розкішно виконує гітарні партії і настільки ж влучно використовує свій другий улюблений інструмент – заряджений револьвер.

Стрілець в’їжджає в забуте богом місто і влаштовує дикий концерт, спочатку зігравши улюблені пісні ковбоїв, а потім перестрілявши купу народу. Фільм Баллада Бастера Скраггса (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ітан Коен, Джоел Коен
Актори: Ліам Нісон, Джеймс Франко, Девід Крамхолц, Кленсі Браун, Зої Казан, Брендан Глісон, Гаррі Меллінг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress