У тихому сонному куточку Канзасу навесні 1873 року держава роздавала безкоштовні землі фермерам, які пережили в цих суворих краях п’ять зим. Головний герой зумів і отримав ділянку. Його брат-єдиний в місті Індепенденс лікар, колись служив помічником військового хірурга. Інтелігент в окулярах, якого місцеві неймовірно цінують, лікує городян. Доктора мучить совість: профі не врятував дружину, пологи якої закінчилися її смертю. В хоррорі «Бендери» лікар дізнається про трагедію: племінник місіс Кимпбелл безслідно зник, городяни шоковані. Одним зникненням чортівня не закінчилася.

Лікар Вільям Йорк, виявивши чергову пропажу двох співгромадян, відправляється шукати нещасних. Розпитавши у самотніх подорожніх в прерії про зниклих, чоловік не домігся результату. Освічена людина побачив будинок бакалейщицы. Попросив ночівлі. Господиня погодилася. Привітна старенька пригостила гостя вечерею. Фільм Бендери (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

За столом розсілися: бакалійниця, її приваблива дочка, фліртувала з доктором, похмурий дід, що здавався наляканим хлопчик і сам лікар. Раптово постоялець побачив, наскільки жахлива сім’я, що прихистила його. Втім, було пізно.

Режисер: Джон Олександр
В ролях: Брюс Девісон, Лінда Перл, Джеймс Карен, Бак Тейлор, Джон Монастеро, Nicole Jellen, Рейлинн Кастер, Leslie Woodies, Грейс Маккінні, Chance Caeden

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress