Фільм Бідний хлопчик (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гріггс – брати, які ніколи не намагалися заробити собі на життя правильним шляхом. Проживаючи в плаваючому будинку, який ось-ось розвалиться, вони не переживали і жили одним днем. Житло давно потребував капітального ремонту. Незважаючи на все це чоловіки не поспішали поліпшити свої житлові умови. Родичі перепробували багато заборонених речовин. Захоплювалися алкоголем. Не раз їм доводилося красти, встрявати в протизаконні ситуації. Хлопці розуміли, що це їх спосіб життя. Інакше не можна. Навіщо ходити на роботу? Витрачати час на подібну нудьгування, якщо можна добути гроші легшим шляхом.

Перебиваючись з копійки на копійку, вони бажали іншого життя. Одна мрія не давала героям фільму спокою. Вони мріяли відправитися в Каліфорнії. Розуміючи, що для такої подорожі необхідна велика сума, хлопці роблять ще одна авантюру. План дій давно дозрів в їх головах. Сонячне місто, де все буде інакше стояв перед їх очима. Хлопці були впевнені, що місце, куди вони вирушать, дозволить їм попрощатися з сірими буднями і нарешті вирватися з будиночка, який скоро розвалиться.

Усвідомивши всі плюси, вони швидко почали втілювати всі мрії в реальність. Тільки домогтися бажаного успіху буде не так просто, як вони думали. Фільм Бідний хлопчик (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Скотт Уайлдс
В ролях: Джастін Чатвин, Майкл Шеннон, Аманда Крю, Джон Фостер, Дейл Дикки, Лу Тейлор Пуччі


загрузка...