загрузка...


Фільм «Біллі Кід» починається після того, як Сара і її брат Ріо уникають гніву свого дядька Гранту. Їх мати була вбита після сімейної суперечки між нею, Сарою і батьком Ріо. У боротьбі Ріо, щоб допомогти своїй матері, вбиває батька, накликаючи на себе гнів Гранта за вбивство його брата. Ріо і Сара тікають з дому, і їх дядько вирішив відправитися в Санта-Фе, штат Нью-Мексико, де у них є родичі. На стоянці діти прокидаються в покинутій хатині. Вони бачать, що не одні. До них приєдналися кілька чоловіків на відпочинок. Одним з них є Малюк Кід. Незабаром закон наздоганяє Кіда, і їх усіх оточує шериф ПЕТ і його люди. Найбільш помітним з яких є Джим, свого роду добрий гігант.

Після капітуляції Сара і Ріо відправляються в дорогу, поки малюк і його банда етапуються на повішення. Ріо захоплений Малюком Кідом, оскільки його легенда швидко поширилася по всьому Заходу. Злочинець, очевидно, знає про легенду про себе і, ймовірно, трохи насолоджується славою. Відносини відповідають тому, що можна було очікувати, якби дитина 14-ти років зустріла свою улюблену знаменитість. Ріо готовий допомогти Кіду, навіть якщо знає, що це неправильно.

Малюк також поважає Ріо і захищає його. Чи буде Ріо йти по прямому і вузькому шляху шерифа, або він поступиться привабливою аморальності злочинця? Фільм Біллі Кід (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Вінсент Д’онофріо
В ролях: Джейк Шур, Кріс Пратт, Вінсент Д’онофріо, Ітан Хоук, Лейла Джордж, Дейн ДеХаан, Адам Болдуін, Тейт Флетчер, кіт Джардін, Дженні Гебріелль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress