Фільм Брати Сістерс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події розгортаються на дикому заході, де панували суворі порядки. Простим громадянам тут доводиться нелегко. Всюди панують беззаконня, грабежі і вбивства. У фільмі «Брати Сістерс» селяни змушені підкорятися багатіям і бандитам, щоб не розлучитися з власним життям. Злочинні угруповання, дивіться в хорошій якості, давно поділили територію між собою. Між ними часто трапляються конфлікти, але це не відбивається на звичайних людях. Вони не мають права на голос, підкоряються встановленим правилам і намагаються не перечити панам.

Знаходяться сміливці, які хочуть змін і відкрито виступають проти загарбників. Але їх чекає сумний кінець. Ілай і Чарлі однієї крові, але це не заважає їм повністю відрізнятися між собою. Перший занадто жорстокий і кровожерливий, діє швидко і завжди емоціями. Другий спокійний і тихий, не звик кидатися в бійку, але може похвалитися гострим розумом. Братам наказано пуститися в далекий шлях, щоб знайти шукача дорогоцінних металів.

Вони повинні вбити його за наказом командора. В дорозі перед героями постає непростий вибір. Вони зможуть повстати і почати боротьбу за вільне життя або виконати поставлену мету. Фільм Брати Сістерс (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жак Одіар
В ролях: Хоакін Фенікс, Рутгер Хауер, Джейк Джилленхол, Керол Кейн, Різ Ахмед, Джон Сі Райлі, Крід Бреттон, Йоуханнес Хейкьюр Йоуханнессон


загрузка...