Фільм Брати Систерс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Основні персонажі працюють найманими вбивцями. Ілай і Чарлі — рідні брати, які займаються спільною справою. Герої відрізняються різними характерами і темпераментом, але при цьому здатні працювати разом. Чарлі — безжальний чоловік, прагнучий багато чого добитися в житті. Ілай ж добрий і сентиментальний парубок. Він завжди зі співчуттям ставиться до людей, до оселі яких прийшло страшне горе. Нерідко брати сваряться, оскільки вони стикаються з недопонимаем з-за відмінності характерів. Не дивлячись на це, хлопці працюють, як дружна команда, професійно провертаючи різні справи.

У кожному з двох персонажів борються суперечливі якості. В даний час Систерс збираються в Сан-Франциско. Тут їм необхідно виконати замовлення свого командира — вбити чоловіка по імені Херманн Керміт Уорм. Цей чоловік забрав у боса дуже важливу цінність. Отримати велику винагороду герої зможуть тільки в тому випадку, якщо виконувати поставлене завдання в строк. В ході виконання завдання, братам вдається дізнатися, що чоловік, якого вони намагаються зловити, розробив формулу по знаходженню золотих покладів.

Хлопці вирішують залишити цей факт в таємниці, щоб трохи збагатитися. Тільки формула має деякий підступ — вона є отруйною. Фільм Брати Систерс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жак Одіар
В ролях: Джейк Джилленхол, Хоакін Фенікс, Керол Кейн, Різ Ахмед, Джон Сі Райлі, Рутгер Хауер


загрузка...