Фільм Чужак (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Невелике місто є невід’ємною частиною Дикого Заходу, де існують жорстокі закони. Чоловік, що працює на залізничній станції, отримує дуже маленьку зарплату, не дозволяє прогодувати сімейство. Він шукає більш підходящі способи хорошого заробітку і вибирає незаконний шлях, зв’язавшись з компанією корумпованих суддів, безперешкодно орудують в околицях, які доставляють масу неприємностей мирному населенню. Чоловікові вдається поліпшити матеріальне становище в сім’ї, піднявшись з беспроглядной бідності. Однак протизаконні дії не можуть залишатися безкарними.

В місто призначають нового маршала, який має намір припинити безлади у віддаленому містечку і ліквідувати безчинства, які здійснюють впливові люди, що переслідують особисті цілі. Немолодий чоловік намагається встановити контроль над ситуацією, чим наживає безліч ворогів, бажаючих усунути надмірно старанного чужинця, який намагається змінити усталені роками місцеві правила співіснування. Фільм Чужак (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Раптова трагедія ставить служителя закону перед складним вибором. Залишаючись вірним правосуддя, він поставить під удар рідних людей, але вибравши сім’ю, піде проти совісті і власних переконань.

Режисер: Тімоті Вудворд мл.
В ролях: Пітер Шерайко, Алан Доннес, Каиви Лайман, Філіп Ст. Брюэнн, Неллі Цай, Денні Трехо, Шон Патрік Фленері, Джон Фу, Трейсі Д. Едкінс


загрузка...