Життя сповнене неймовірних сюрпризів, а романтичні стосунки постійно підштовхують на вчинення небувалих подвигів у пошуках свого єдиного щастя. Молодий успішний промисловець з комедійного вестерну «Дівиця» не витримавши розлуки з коханою дівчиною, відправляється назустріч своєму щастю в прерії Дикого Заходу. Юнак, звиклий до комфорту і повної забезпеченості, охоплені пристрастю, але абсолютно не пристосований, існувати в оточенні дикої природи, приречений на випробування усіма супутніми важкими речами далекого шляху. Неймовірний романтик і справжній джентльмен з кобурою, на прекрасному чистокровному коні спочатку з цікавістю сприймає незвідані далі.

Потім на його дорозі виникають певні труднощі, з якими йому неодмінно потрібно впоратися поодинці, але він не здається і мужньо, підштовхуваний розумом і інстинктами, з честю виходить з труднощів. Нічого не підозрюючи красуня, молода леді зі стійким характером і амбіціями, свідомо відправилася назустріч невідомим небезпекам. Дівчина з авантюрними нотками в характері, бажає піддати себе справжнім пригод, адже сите життя у великому місті, навіває на неї неймовірну тугу, а вишукане товариство, дратує фееричностью вічного свята. Фільм Дівиця (2018) дивитися в хорошій якості.

Вона біжить від такої обивательського життя далеко в гори, бажаючи осягнути справжні реалії, чим дуже засмучує закоханого джентльмена, який, не витримавши розлуки, відправляється слідом за непосидючій обраницею.

Режисер: Девід Зеллнер, Нейтан Зеллнер
Актори: Роберт Паттінсон, Міа Васиковська, Девід Зеллнер, Нейтан Зеллнер, Роберт Форстер, Джозеф Біллінджір, Морган Ланд, Рей Келлехер, Робін Адамс, Гері Брукінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress