Фільм Донбас. Околиця (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У 2014 році Андрій Соколов був покликаний для проходження строкової служби, опинившись в розташуванні бойових формувань, які беруть участь у непримиренній боротьбі протиборчих сторін в Україні. Він був професійним водієм, тому брав участь у перевезенні особливих вантажів в околиці Донецька. По дорозі солдат опиняється в області обстрілу і, підкоряючись інстинкту самозбереження, вживає заходів для усунення смертельної загрози. Він шукає відповідне укриття, щоб врятуватися від вибухають поблизу снарядів. Хлопець спускається в якесь підземне приміщення, де вже ховаються від згубних пострілів кілька громадян.

Конструкція, що стала укриттям для незнайомців, здавалася досить міцною, щоб перечекати тривалий обстріл. Ніхто не уявляв, скільки триватиме небезпечна ситуація, яка змушує людей перебувати в загальному приміщенні. З волі обставин тут були присутні представники ворогуючих сторін, які дотримуються незмінного думки щодо загальної обстановки. Розмова, що зав’язалася, показувала, що співрозмовники відчувають взаємну недовіру.

Незважаючи на небезпеку їх нинішнього становища, противники починають досить жорстку суперечку, не знаходячи компромісного рішення. Фільм Донбас. Околиця (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рената Давлетьяров
Актори: Гела Месхі, Євген Міхєєв, Сергій Холмогоров, Уляна Курочкіна, Ганна Пєскова, Женя Малахова, Валентина Попова, Іван Неклюдов


загрузка...