Фільм Дуель (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З деяких пір в цьому самому звичайному, на перший погляд містечку діються неймовірні акти насильства. Всюди панує страх і подив. Жителі спокійного маленького містечка абсолютно не розуміють, що тепер відбувається в місті, чому кожна їх життя немов знаходиться під прицілом у жорстокого вбивці і ґвалтівника. Всюди поширюються різні чутки, але цікаво те, що ніхто не перебуває під підозрою. Місцеві органи перестали контролювати ситуацію, тому було вирішено покликати на допомогу рейнджера з іншого міста.

Відразу ж після прибуття, рейнджер непомітно став розпитувати жителів про те, що відбувається, спробував вникнути в суть цього заплутаного дивного справи. Але спочатку все було безрезультатно. От тільки через деякий час рейнджер став підозрювати головного міського пастиря, без благословення якого ніхто з жителів не в праві був і поворухнутися. Пастир немов гіпнотизував своїх парафіян, і ті ставали зовсім іншими людьми. Але найважливіше тепер не злякати підозрюваного. Адже рейнджер навіть і не уявляє собі, в яку пастку попадеться.

З такої пастки мало кому вдасться вибратися. Але рейнджеру не вперше опинятися в таких заплутаних історіях, інакше його не прислали б у це богом забуте містечко. Фільм Дуель (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кіран Дарсі-Сміт
В ролях: Ліам Хемсворт, Алісі Брага, Вуді Харрельсон, Еморі Коен, Сью-Лінн Ансарі, Вільям Седлер, Рафаель Сбардж, Бенедикт Семюел, Крістофер Беррі, Керрі Кехілл


загрузка...