загрузка...


Це історія про чоловіка, який був рабом. Він розлучився зі своєю дружиною, після чого оселився на Півдні. Свободу дав йому доктор Кінг, який був німцем за походженням. До цього головний герой був у прислугах у братів Спек. Вони були дуже жорстокими і нещадними людьми. Той, хто потрапляв у їхні руки, був не радий, що взагалі народився на цей світ. Доктор, кинувши своє попереднє заняття, став мисливцем за людськими головами. За порятунок колишній раб повинен був піти з ним, щоб знищити банду, що складається з братів.

Якщо, об’єднавши зусилля, вони будуть успішні в ході цієї операції, то Кінг обіцяє рабу дати повну свободу, відпустивши його на всі чотири сторони. До того ж колишню дружину цього чоловіка викрав работорговець, який просто так її не відпустить. Кінг обіцяє, що допоможе звільнити її з полону, якщо раб перший надасть йому послугу.

Звичайно, в такій ситуації вибору взагалі ніякого немає, і головний герой погоджується на всі умови задля порятунку дружини і свободи. Фільм Джанго звільнений (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Квентін Тарантіно
В ролях: Джеймі Фокс, Крістоф Вальц, Леонардо Дікапріо, Керрі Вашингтон, Семюел Л. Джексон, Уолтон Гоггінс, Денніс Крістофер, Джеймс Римар, Дон Джонсон, Лора Кайюэтт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress