Фільм Грішники і праведники (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлений гостросюжетний вестерн «Грішники і праведники» починається з зухвалого пограбування банку десь на Дикому Заході. Під час вчинення злочину, відбувається перестрілка з поспевшими на виклик поліцейськими, в результаті якої гине помічник шерифа і випадкова перехожа дівчина. Щоб зловити і знешкодити злочинців, влади пропонують за їх голови істотну винагороду, і тепер тільки ледачий не полює на цих лиходіїв. Бандити йдуть до мексиканського кордону, адже тільки перейшовши її вони зможуть відчути себе в безпеці, але по слідах вже рухається група мисливців за головами.

По дорозі грабіжники втрачають двох своїх людей, а незабаром і заганяють коней. Їм доводиться пішими тікати від переслідування, і коли мисливці майже наздогнали їх, він ховаються в будинку віруючих людей. Бідні люди розуміють, що поселили у своєму будинку бандитів, але не можуть вигнати їх, адже навіть уявити не можуть, що ті можуть зробити з ними в пориві гніву. Фільм Грішники і праведники (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ситуація суттєво загострюється, коли в містечко приїжджає переслідують бандитів мисливці. Тепер небезпека загрожує і побожному сімейства і грабіжникам, адже мисливці не будуть розбиратися, хто знаходиться в будинку.

Режисер: ДжейТи Мольнер
В ролях: Чад Майкл Мюррей, Тері Поло, Люк Вілсон, Френсіс Фішер, Франческа Фішер-Іствуд, Бен Браудер, Мэдисен Біті, Стівен Майкл Квезада, Кіт Лонекер, Річка Рене


загрузка...