загрузка...


Багатому землевласникові, що залишився вдівцем, незабаром знадобилася пристойний слуга, який контролює порядок величезного маєтку, який доглядає за господарем, який виконує дані їм доручення. Давні часи відрізнялися суворістю моралі, людське життя цінувалася дешево, знайти пристойну роботу було досить проблематично, на привабливу пропозицію багатія відгукнулося багато народу, бажаючих трохи підзаробити, маючи дах над головою.

Хоча жителі округи прекрасно знали про важкий характер містера Еллісона, що не терпить найменшого спротиву. Від деспота втекло безліч слуг, тільки для Джулії Річардс, це не стало на заваді, красива, мила дівчина мала поступливий характер, вона бажала прогодувати рідних. Незабаром нещасна на власному досвіді відчула справжню натуру господаря, який перетворив бідолаху в засіб задоволення своєї похоті, крім цього, кожен день, витримуючи постійні знущання і побиття.

Від розпачу красуня вже подумувала сховатися від лиходія, однак не могла пересилити прихований страх перед подальшою карою пана. Фільм Історія про мустанга і покірної жінки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Коттен
В ролях: Стефен Доусон, Метт Даллас, Кайова Гордон, Девід Дженкінс, Роберт Крейгхед, Моніка Пенья, Bryan Whorton, David Lee Anderson, Джефф Андерсон, Ricky Aynes

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress