Несамовитий фільм жахів «Кістяний томагавк» змусить похвилюватися навіть самого сміливого глядача, адже мова в картині піде про племені канібалів, що наводили страх на жителів навколишніх міст і сіл. Сюжет кінофільму розгортається на півдні Сполучених Штатів Америки. Тут вже давно ніхто не виходить спокійно на вулиці, адже в будь-який момент можуть напасти кровожерні індійці, постійно забирають з собою жителів, щоб згодом поласувати свіжим людським м’ясом. Ніхто не може протистояти страшним монстрам в людській подобі, жителі настільки налякані, що вже готові самі приносити жертви індіанцям-людоїдів.

Все ж знаходяться сміливці, які вирішили кинути виклик кровожерливому племені. Герої кінокартини вирішують відправитися на пошуки місця проживання канібалів, і назавжди прогнати їх від нещасного містечка. Група формується з чотирьох осіб, не з чуток знайомих з тактикою ведення бойових дій. Ватажком стає місцевий шериф Хантер, з ним відправляються його літній один Чикори, відважний ковбой Артур, і Джон, людина, про яку мало що відомо жителям міста.

Герої долають неймовірні труднощі, щоб дістатися житла індіанців. Вони навіть не могли уявити собі картину того жаху, який їм належить побачити. Фільм Кістяний томагавк (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: С. Крейг Залер
В ролях: Курт Рассел, Патрік Вілсон, Меттью Фокс, Річард Дженкінс, Лілі Сіммонс, Еван Йоникит, Девід Аркетт, Фред Меламед, Сід Хейг, Маестро Харрелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress