Фільм Легенда про підземні печери (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Заміжня жінка нещодавно велике горе пережила, зі смертю пов’язане коханого чоловіка. Молода вдова в повній самоті залишилася перед великою кількістю життєвих труднощів, які чекають її попереду. Мати-одиначка змушена без чоловічої підтримки займатися вихованням маленького сина, сприятливі створювати умови для його дорослішання. Вона часто читала хлопчикові цікаві історії про старий захід, де відбувалася маса захоплюючих подій. Хлопчина з великим інтересом слухав цікаві розповіді, малюючи в уяві всілякі картини різних пригод з далекого минулого. Одного разу в будинку з’являється незнайомець, який потребує тимчасового житла.

Він бажає за певну плату зняти житлову кімнату, одночасно обіцяючи надавати посильну допомогу самотній господині. Жінка погодилася допомогти втомленому мандрівникові, але незабаром дізналася, що його в крадіжці золотих самородків підозрюють. Вона сумнівалася, кому довіряти можна в даній ситуації, можливості не маючи порадитися з надійною людиною. Фільм Легенда про підземні печери (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром над неповним сімейством нависає смертельна небезпека, яка змушує вдову приймати доленосні рішення. Будь-яка помилка непередбачуваними наслідками може завершитися.

Режисер: Brent Christy
В ролях: Денні Вінсон, Олександрія Деберрі, Джилл Вагнер, Джет Юргенсмейер, Роб Моран, Том Проктер, Вільям Шоклі, Ренді Уейн, Джеремі Самптер


загрузка...