загрузка...


Пошуки скарбів у всі часи манили людей різного віку в самі глухі куточки дикої природи, не зворушені цивілізацією. Чоловік, дізнавшись про можливості легко розбагатіти, пускався в подорож, не замислюючись про те, скільки йому доведеться винести перш ніж пощастить взяти у руки заповітний скарб. І далеко не всім щастило в таких випадках… Але хіба можна жити без мрії? А вже якщо ти ще дитина, тут і поготів не втриматися від спокуси відшукати коштовності, залишені далекими предками, буде не під силу.

Головна героїня фільму – юна ковбойша. Пристрасть до пригод — у дівчинки у крові. А тут їй ще і підвертається можливість відшукати легендарний скарб, який, за чутками, має велику магічну силу. Таку можливість упускати не можна. Героїня пропонує своїй подрузі – представниці індіанського племені Оджибве, разом відправитися в подорож і заволодіти скарбом раніше, ніж його знайде хтось інший.

Але на шляху у дівчаток виникає несподівана перешкода: хулігани, боротися з якими їм доведеться без сторонньої допомоги. Фільм Малятко Вест (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джессі Маст
В ролях: Мері Бейр, Ешлі Роуз Монтондо, Аткецали Кіроз, Ларрі Яззи, Лоренсо Рейес, Брюс Боні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress