Фільм Мерзенна вісімка (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події розгортаються в штаті Вайомінг, через кілька років після закінчення кровопролитної громадянської війни. Тепер ці місця стали небезпечними, всюди нишпорять різні зграї бандитів, і авантюристи всіх мастей. В непроглядну метелицю і лютий мороз, у містечко Ред Рок направляється слідопит Джон Рут, по кличці Підвішувач. Чоловік везе на страту нещодавно спійману ним небезпечну злочинницю і вбивцю, Дейзі Домерг за голову якій дають 10 тисяч доларів. По дорозі не звикла будь-кому довіряти, Джон бере кілька подорожніх які просять у нього місце в диліжансі, побоюючись замерзнути і загинути в непроглядній хуртовини.

Його подорожні представляються як мисливець за головами, і нещодавно вступив на посаду новий шериф невеликого містечка. Незабаром втратили дорогу подорожні, вирішують зупинитися на ніч в маленькому придорожньому готелі, де зустрічають ще кілька людей. Ними виявляються вже не молодий чоловік, який назвався отсевным генералом конфедерації, шукач пригод з Мексики, і місцевий ковбой. Оголосивши всім, що він везе дуже цінну злочинницю, за голову якої покладено досить кругла сума, Джон починає розуміти, що один з вимушених постояльців не той за кого себе видає.

Звиклий нікому не довіряти хлопець тримає свою рушницю напоготові, розуміючи, що в будь-який момент в мотелі може початися кривава різанина за досить значну суму грошей. Фільм Мерзенна вісімка (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Квентін Тарантіно
В ролях: Курт Рассел, Семюел Л. Джексон, Тім Рот, Майкл Медсен, Дженніфер Джейсон Лі, Уолтон Гоггінс, Деміан Бішір, Брюс Дерн, Джеймс Паркс, Дена Гурье


загрузка...