Часи Дикого Заходу. Головний герой раніше був самим звичайним громадянином, але незабаром він став справжнім розбійником. За цей час він повністю адаптувався в цьому житті, і вже точно не має наміру повертатися до бідності і свободолюбию. У часи Дикого Заходу звичайні люди, звиклі до тихої і спокійно життя, часто брали в свої руки зброю. У них не було іншого вибору, тому зі зброєю в руках вони починали грабувати інших людей. Часто такі люди збивалися в невеликі групи, щоб було набагато простіше грабувати мандрівників. Вони забирали не тільки цінні речі і гроші.

Але і часто розправлялися зі своєю жертвою, щоб не залишати свідків. Головний герой завжди вважав за краще працювати самостійно. Він прекрасно розумів, що напарники в будь-який момент можуть виявитися зрадниками. Все своє життя він грабував в повній самоті, і в нього це непогано виходило. Час не стоїть на місці, і зараз чоловік вже не в тому віці, щоб цілий день безперервно займатися грабежами. Йому вже стає важко виконувати звичні справи. У свій час він кинув свою сім’ю, в якій підростав рідна дитина. Йому хотілося заробляти легкі гроші і отримувати адреналін від погоні з поліцейськими. Тоді сім’я йому була не потрібна, і він навіть не думав про те, щоб залишитися. Фільм Минулі дні 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер він уже не такий активний, так і смерть вже не за горами, адже він чудово знає про свою хворобу. В цей самий момент головний герой вирішує повернутися до своїх рідних, але чи приймуть вони його назад?

Режисер: Marc Andre Gould
В ролях: Денні Трехо, Том Беренджер, Ленс Хенріксен, Лулу Вілсон, Стів Рэйлсбэк, Мег Чемберс Стидл, Кріс Романо, Джеймі МакШейн, Біллі Лаш, Картер Хатингс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress