загрузка...


Бредлі в дитинстві дуже любив коней. Тому коли він виріс, ніхто не здивувався, що він став дресирувальником коней. Також чоловік брав участь у скачках на родео. Він подавав великі надії, і багато бачили його майбутньою зіркою цього виду спорту. Але одного разу під час тренування, кінь злякалася, і хлопець невдало впав на землю. Лікарі не давали шансів сім’ї Бредлі, що той зможе вижити. Але хлопець виявився сильнішим за смерть, і через деякий час зміг встати на ноги. Але в результаті отриманої травми голови, лікарі категорично заборонили йому займатися улюбленим заняттям.

Хлопець повертається додому, в індійське місто Пайн-Рідж. Перебуваючи на батьківщині, хлопець розуміє, що тут не те життя, яку він собі хоче. У маленькому містечку для нього немає жодних можливостей для розвитку. У спробі знайти себе в цьому світі відбувся ковбой відправляється в Америку. Тут йому належить побачити життя простих американців. Йому належить зіткнутися з труднощами, які переслідують кожного американця.

На його шляху будуть зустрічатися нові люди, одні стануть його друзями, інші — ворогами, але кожен з них, дасть герою певний урок. І все це для того, що б Бредлі зміг зрозуміти, хто він є насправді. Фільм Наїзник (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хлоя Чжао
В ролях: Брейді Жандро, Тім Жандро, Ліллі Жандро, Лейн Скотт, Кет Кліффорд, Террі Дон Порьер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress