Фільм Назад у майбутнє. Частина третя (1990) дивитися онлайн в хорошій якості 720


​​​​​​​​​​​​Марті МакФлаю невимовно пощастило, він підліток, якому пощастило побувати в минулому і майбутньому. Зараз він будує своє життя в звичному для себе часу. А ось професор Еммет прізвисько Док, не став зупинятися на досягнутому, а подорожував в різні епохи. Найбільше йому сподобалося в 1885 році. Він опинився на Дикому Заході, поруч з вільними і дикими людьми. Він пише листа про те, що назавжди залишається в цьому часі. Марті отримує це послання від професора, А вже наступного дня він гине трагічним чином. Це насторожує Марті, він відправляється в минуле, щоб дізнатися, як йдуть справи у Дока. Марті завжди відрізнявся зайвим шумом при появі в новому місці, неприємності його зустрічають скрізь і відразу.

Жителі невеликого містечка сприйняли його неоднозначно. Почалася метушня, а ще індіанці і кавалеристи внесли свої корективи, так що Марті довелося від них рятуватися. Герой знає, що зустрічатися з собою в іншому часі заборонено. Але він випадково знайомиться зі своїми предками, невже і це сприяє неприємностей? Браун не очікував, що зустріне Марті. Він здивований, але при цьому потрібно рятувати друга і себе, а ще дізнатися, чому він загинув у минулому. Фільм Назад у майбутнє. Частина третя (1990) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Другу він розповідає, чому вирішив залишитися. Виявилося, Док зустрів дівчину, молоду вчительку Клару. Професор розуміє, що йому не можна втручатися в природний хід подій, але закоханість порушує ці плани.

Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Майкл Дж. Фокс, Крістофер Ллойд, Мері Стінберген, Томас Ф. Вілсон, Ліа Томпсон, Елізабет Шу, Метт Кларк, Річард А. Дайсарт, Пет Баттрем, Гаррі Кері мл.


загрузка...