Фільм Непрощений (1992) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події розгортаються в кінці дев’ятнадцятого століття в невеликому американському місті, в якому заправляє місцевий шериф Білл Даггет, встановлюючи свої порядки. У місті процвітає проституція і якось, розважаючись з продажними жінками, два ковбоя спотворили обличчя однієї з повій. За це шериф вимагає від кривдників, щоб вони відшкодували збиток власнику борделя, що ж стосується захисту постраждалої, в рішенні не було нічого не згадано. Обурені подружки постраждалої вирішують зробити свій суд над лиходіями – вони збирають суму в тисячу доларів і оголошують про нагороду тому, хто вб’є. Вільям Манні в минулому мав славу лихого бандита, але від справ давно відійшов.

Тепер він живе на фермі з сім’єю і має безліч проблем – тваринництво, яким він займається, приносить збитки, дружина хворіє, у дітей немає ніякої перспективи. Він вирішується на справу, про яку почув і знаходить собі напарників. Одним з них є Нед Логан, його колишній подільник, якого він добре знає, інший-новачок, молодий хлопець Кід Скофілд. Фільм Непрощений (1992) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони відправляються на територію, яка підпорядкована шерифу. Згідно із законами шерифа правосуддя на його території може здійснювати тільки він, як, втім, і носити вогнепальну та іншу зброю.

Режисер: Клінт Іствуд
Актори: Клінт Іствуд, Джин Гекмен, Морган Фрімен, Річард Гарріс, Джеймс Вулветт, Сол Рубінек


загрузка...