Фільм Подорож до високогір’я (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В умовах Дикого Заходу розвиваються трагічні події, прямим учасником яких по волі обставин стає американський маршал, виконує особливу, секретну і дуже ризиковану операцію. Йому наказано провести таємне спостереження за бандитським угрупуванням, що встановила власну владу на територіях, прилеглих до південних кордонів держави. Головорізи безкарно орудують довгий час на віддалених землях, доставляючи масу неприємностей мирному населенню, не здатному протистояти добре озброєним бандитам, безжально расправляющимся над супротивниками. Здійснюючи стеження за злочинцями, маршал влучив ненавмисно в вміло створену засідку і отримав вогнепальне поранення.

Відморозки вирішили не добивати пораненого, залишивши його помирати в страшних муках. Вмираючого чоловіка виявив хлопчик-індіанець, який надав своєчасну допомогу. Після одужання законник обіцяє юному рятівнику доставити його в рідні місця. Фільм Подорож до високогір’я (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Мандрівникам належить подолати тривалий перехід через високогір’я, де доведеться виживати в жорстких умовах дикої природи. Вони стоїчно переносять важкі випробування, прямуючи до остаточної точки довгого маршруту.

Режисер: Пол Вінтерс
В ролях: Пол Уінтерс, Aden Yazzie, Ріг Беналли, Грег Бронсон, Mike Buskirk, Fred Crabtree, Luciana Dias, Marcelo Dietrich, Drew Duffer, John H. Euber


загрузка...