Фільм Правосуддя Гуднайта 2: Мірило чоловіка (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джон Гуднайт продовжує бути практикуючим суддею в штаті Вайомінг, який відомий тим, що саме тут мешкають страшенні і безжальні злочинці. Був час, коли чоловік відійшов від справ, але після того, як до нього прийшла якась Каллі і розповіла всю страшну правду про одного з тих жорстоких бандитів, що складається в бандитського угруповання Діка Спредлинга. Він вирішив повернутися і довести до кінця те, що почав трохи раніше. Суддя починає проводити власне неупереджене розслідування. Крім того, він вважає справою честі відновити репутацію Каллі, яка колись стала жертвою кримінальних елементів.

Коли вони вперше виходять на вулицю разом, місцеві жителі не розуміючи, що відбувається, починають замислюватися про те, хто ж насправді ці люди. Однак Дік не сумує. Він впевнений в тому, що в черговий раз зможе обійти правосуддя навіть в обличчі такого професіонала, як Джон Гуднайт. Між чоловіками починається таке запекле протистояння, від якого здригається все навколо і його результат важко передбачити.

Періодично жителям містечка здається, що Спредлингу вдасться првоести Гуднайта і вони перестають вірити в суддю, проте рано списувати цієї людини з рахунків. Фільм Правосуддя Гуднайта 2: Мірило чоловіка (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістофер Табори
В ролях: Люк Перрі, Камерон Брайт, Стефані фон Пфеттен, Тіч Грант, Ерік Кинлисайд, Стівен Е. Міллер, Шон Матісон, Мерилін Норри, Ренді Чевелдэйв, Глайніс Дейвіс


загрузка...