Фільм П’ять пальців для Марселя (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Тао народився в небагатій родині, яка живе в невеликому південноафриканському місті. Незважаючи на суворі умови і злидні, хлопчик перетворився в справедливого і чесного юнака, для якого слово совість – зовсім не порожній звук. Одного разу він стає учасником неприємного інциденту. Хлопець чинить опір корумпованим представникам закону, які бажають незаконно його затримати. В результаті головний герой змушений бігти з країни, щоб не потрапити у в’язницю. Помотавшись кілька довгих років по світу, він все ж вирішує повернутися назад в ПАР. Чоловік сподівається, що правоохоронці вже давно забули про його існування.

Рідне містечко зустрічає мандрівника запорошеними розбитими дорогами і похмурими вулицями. Тао розраховує вести тихе життя, адже він не хоче привертати до себе зайвої уваги. Молодий чоловік має намір знайти собі чесну роботу. Проте всі його плани рушаться, коли він переходить дорогу місцевого кримінального клану. Знахабнілі злочинці тримають в страху ціле місто. Навіть поліцейські не ризикують зв’язуватися з тутешніми гангстерами.

Але головний герой не звик тікати від труднощів і небезпек. Він вступає в смертельну сутичку з безжальними мафіозі та їх посіпаками. Фільм П’ять пальців для Марселя (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Метьюз
В ролях: Кеннет Фок, Гарт Брейтенбах, Ентоні Осейеми, Вуйо Дабула, Кеннет Нкосі, Брендон Деніелс


загрузка...