Життя Мері безумовно не можна назвати приємною в світлі останніх подій. Вона і так живе у непрості часи ковбоїв і перестрілок, так ще і чоловік став жертвою однієї з них. У такі важкі періоди життя, від людини буде потрібно багато зусиль, щоб все налагодити. На жаль, любов жінки була занадто сильна і так просто забути втрату чоловіка вона не може. Вбивство не було звичайною випадковістю. Хтось має намір позбавив життя чоловіка і він зобов’язаний відповісти по заслугах. На жаль, героїня не може попросити про допомогу, навіть знайомих. Адже їм просто немає справи до загиблої людини. В небезпечні часи, людям доводиться втрачати частину своєї людяності.

Очевидно і Мері доведеться стати зовсім іншою людиною, заради перемоги в цій справі. Вона сповнена впевненості знайти вбивцю свого коханого і простим арештом це справа явно не обмежиться. Жінка готова взятися за зброю і показати всім, що навіть вона здатна на багато що. Звичайно ж, з початку ніхто і не подумає ставити її зусилля всерйоз, але незабаром кожен на її шляху зрозуміє, що даремно недооцінювали вдову.

Гіркі спогади, очевидно стали прекрасним приводом для мотивації, яка і веде по стежці помсти. Шлях цей, буде сповнений куль, крові і жертв злочинців. Фільм Розплата (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джастін Лі
Актори: Джун Марш, Кевін Маклі, Тодд Робінсон, Ленс Хенріксен, Мег Фостер, Глен Баггерлі, Кевін Кроу, Jerin Julia, Andrew Garrettson, Том Конкл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress