Фільм Солодкий край (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події в даній кінокартині розгортаються в кінці 20-х років минулого століття в Австралії. Абориген Сем був змушений вбити місцевого землевласника. Чоловік прийшов до нього додому, щоб нашкодити бідному темношкірого хлопчика, якому не пощастило народитися в століття гноблення і приниження людей негроїдної раси. Все почалося з того, що багатієві не сподобалося, що нещасний хлопчина підійшов до його коні і просто доторкнувся до неї. Він вирішив, що хлопчина хоче її вкрасти, тому закував хлопчину в ланцюг, і залишив його під палючим сонцем, щоб той подумав, перш ніж торкатися до чужої власності.

Проте хлопчик виявився не з слабких, він вирвався, і попрямував до Сема, де сподівався знайти захист і розуміння. У результаті двоє розлючених чоловіків вирушили до бідної оселі аборигена, де він проживав разом з вагітною дружиною. Землевласник напав на головного героя, який, захищаючись, вбив. Далі він пускається в перегони разом з дружиною, так як за вбивство білого людини йому загрожувала шибениця. Фільм Солодкий край 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це було страшенно небезпечне і складне подорож для центрального персонажа і його дружини, так як їх переслідували люди, що бажали помсти і крові. У підсумку, щоб врятувати дружину і ще не народженої дитини, абориген вирішує здатися владі.

Режисер: Уорвік Торнтон
В ролях: Брайан Браун, Метт Дей, Тремейн Дулан, Natassia Горі Фербер, Тревон Дулан, Анні Финстерер


загрузка...