Фільм Справедливий суддя (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вільям отримує підвищення по службі, відтепер він суддя Вайомінгу. Хлопець суворий, але справедливий. Раніше він працював шерифом в цьому районі і перестріляв багато злочинців. Чоловік наводив страх на всіх лиходіїв, так, як ніколи не панькався з ними, а відразу пускав лиходіям кулю в лоб. На вибір такої професії вплинула дитяча травма героя. Ще будучи дитиною, він спостерігав, як його батьків жорстоко вбили злочинці. Він запам’ятав обличчя кожного з них і жив лише з однією думкою, що одного разу у нього з’явиться шанс поквитатися з вбивцями. Нова посада судді, зобов’язує молодого людини подорожувати по селах Вайомінгу і наводити лад.

Після приїзду в одне з сіл, він дізнається від місцевих жителів, що в їхніх краях з’явився небезпечний чоловік. За описом він схожий на того самого вбивцю, який багато років тому пристрелив його батьків. Вільям вирішує перевірити цього типу та подається до вказаного місця. Зустріч з дівчиною валить суддю в шок, на її пальці обручку покійної матері героя. Сумнівів більше немає – лиходій знаходиться тут і зараз саме час помститися йому. Фільм Справедливий суддя (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вільям довго чекав цього дня, але він навіть не підозрював, що злочинець приїхав не один, а з цілою армією головорізів, та й до того ж, дівчина вже давно встигла попередити вбивцю про появу представника влади.

Режисер: Джейсон Прістлі
В ролях: Люк Перрі, Лара Гилкрист, Рон Ліа, Адріан Х’ю, Теренс Келлі, Сем Дьюк, Інгрід Теш, Лоуренс Хэгерт, Уїнстон Рекерт, Тому Батлер


загрузка...