загрузка...


Ерік Киссак виступає режисером короткометражного комедійного вестерну, що носить назву «Стрілець», і цей фільм ви можете дивитися в хорошій якості і абсолютно безкоштовно на нашому сайті. Киссак відноситься до тим режисерам, які дійсно знають толк в хорошому гуморі, в чому ви прямо зараз можете переконатися. Всі дії і події картини будуть розгортатися на Дикому Заході, на те це і вестерн! Початкові кадри нічим не відрізняються від інших картин подібного роду. Ми бачимо старий салун, в якому, як завжди сидять старі ковбої, завсідники, п’ють віскі, грають в карти і лапають дівчат легкої поведінки.

Але тут дверцята в салун розорюються від удару з ноги, і в приміщення входить ставний молодий чоловік, справжній ковбой, немов Клінт Іствуд зійшов з відомої кінострічки. Мало, хто з завсідників приділив особливу увагу наявності цього дивного хлопця, так як з першого погляду загрози він не несе особливої. Фільм Стрілець (2014) дивитися онлайн в хорошій якості.

А ось і даремно, тому що незабаром з’являється закадровий голос, який повідомляє, що насправді у цього молодого людини досить криваві наміри, і незабаром він почне реалізовувати свій план. Що характерно, відвідувачі салуна чують цей голос.

Режисер: Ерік Киссак
В ролях: Шоун Парсонс, Скотт Бінер, Брэйс Харріс, Ейлін О’коннелл, Джордан Блек, Тімоті Бренен, Тревіс Лінкольн Кокс, Шоен Ходжес, Сіркус-Шалевски, Чет Нельсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress