Фільм Танцюючий з вовками (1990) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет цієї драми розгортається на тлі Громадянської війни, яка відбувається в США. Молодий лейтенант, герой різних битв після поранення відправляється в далекий форт, для подальшого проходження своєї служби. Форт розташований на західних кордонах США. Тому добиратися до нього досить довго й небезпечно. Подорожуючи до пункту призначення, Джон Данбар, так звуть головного героя повісті, стикається з індіанцями, які вбивають його провідника, а сам лейтенант дивом рятується від варварів. Діставшись до форту, він зазначає, що його колишній начальник скінчив життя самогубством.

Освіченій молодій людині нудно від рутинної фортової життя, тому він часто подорожує навколо укріплень. Одного разу він зустрічає представників племені сіу. Дане плем’я вражає його гостинністю щодо білої людини. У племені він зустрічає білу дівчину, яка виросла в племені, її батьки були вбиті більш агресивними індіанцями. Головний герой розуміє, що закохався в неї, дівчина відповідає взаємністю. Фільм Танцюючий з вовками (1990) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Джон Данбар зближується з племенем, навіть до того, що вождь бере його в плем’я, і дає йому ім’я танцюючого з вовками. У картині показана любов, і зіткнення менталітетів, і світоглядів, а також геноцид індіанців з їх рідної землі.

Режисер: Кевін Костнер
В ролях: Кевін Костнер, Мері МакДоннелл, Грем Грін, Родні А. Грант, Флойд «Ред Кроу» Уэстермен, Танту Кардинал, Роберт Пастореллі, Чарльз Роккет, Морі Чайкін, Джиммі Херман


загрузка...