загрузка...


Сільський містечко занепадає – врожаї бавовнику зменшуються, фермери з полегшенням розпродають землі єдиному бажаючому. Розорені ферми скуповує заможний мер Кейн (Джейсон Дуглас, «Загублена кімната»), але вдячні жителі не бачать в діях філантропа нічого сумнівного. Не насторожують мерзенні процеси і героя кримінально-детективного вестерну «Техаський бавовна онлайн» – літнього сержанта поліції Тревіса Делмора (Джордж Харді, «Акула-привид 2»).

Наскрізь чесна місцевий законник не помічає панує в місті кругової поруки і підкупу, поки випадок не змушує розслідувати таємничі знахідки. Затриманий підозрілий незнайомець, що розпорошував в полях якусь заразу. Пізніше виявляються приховані в кукурудзі бочки з хімікатами, які раптово згоряють в лісовій пожежі.

Заарештований Джо (Лью Темпл, «викрадення») наполягає, що він садівник, який обробляє угіддя від шкідників. Коп вірить йому, але скандал відкриває страшні секрети. Фільм Техаська бавовна (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тайлер Расселл
Актори: Лью Темпл, Джульєтт Даніель, Джудд Лорманд, Джейсон Дуглас, Тіффані Шепіс, Джин Джонс, Джордж Харді, Гейл Кронау, Christopher Lee Herod, James Thane Aldridge III

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress