Айзек і Ліззі-молоде подружжя, які проживають на землях Дикого Заходу за часів дев’ятнадцятого століття. Вони вели спокійний життєвий уклад, звично справляючись з повсякденними справами, насолоджуючись вільними хвилинами, проведеними в самоті. Ситуація кардинальним чином змінилася після приїзду нових сусідів. Молодята Гідеон і Емма перебралися у віддалене містечко, маючи намір тут влаштуватися надовго, побудувати спільне, благополучне життя. Жінка була ж зраділи появі молодої сусідки, оскільки не мала подруг, з якими час можна проводити. Тепер з’явилася можливість завести дружні взаємини і налагодити спілкування, щоб не нудьгувати в період відсутності чоловіків, які відправляються щодня на роботу.

Новоявлені приятельки швидко знайшли взаєморозуміння, знайшовши для розмов безліч спільних тем. Незабаром з’ясувалося, що Емма завагітніла. Радісна новина супроводжувалася неприємними наслідками. У поведінці майбутньої матері починаю спостерігатися деякі дивацтва. Вона реагує неадекватно на події, що відбуваються навколо, стверджуючи, що в людський світ проникли потойбічні створення, що несуть смертельну загрозу. Незабаром стурбований Айзек зауважує, що його Ліззі теж стала якоюсь настороженою. Фільм Вітер (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона піддалася силі переконання, що виходить від збожеволілої подруги, і вважає, що Дикий Захід був захоплений демонічними силами, спритно манипулирующими свідомістю людей, змушують робити жахливі вчинки.

Режисер: Емма Таммі
Актори: Майлз Андерсон, Кейтлін Джерард, Джулія Голден Теллес, Ділан Макте, Мартін Сі Паттерсон, Ешлі Цукерман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress