Фільм Хікок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У новому вестерні «Хікок», вам знову доведеться зустріти легендарного стрілка. Він — старший з братів Хемсворт. Дикого Білла знають навіть в наших широтах. Він прославився дуже хорошим кілером на службі закону. Хікок дуже замінить тим, що зміг розправитися ні з одним злочинцем. Деякі навіть втратили життя. А ось зараз, чоловік вирішує, що пора піти на заслужений відпочинок і пожити спокійно. Але втілити свої плани йому не вдається, тому що в їхніх краях з’явилися злочинці. Група ковбоїв почали чинити напади на місто і роблять грабежі.

Крім того, що вони грабують людей, злочинці вирішили відбирати ще й майно. Хікок поводився стримано, але тривало це тільки до того моменту, поки вони не почали вбивати. Ось тоді-то його терпінню і прийшов кінець. Чоловік просто змушений встати на стежку війни. Але група ковбоїв не сприйняли попередження головного героя всерйоз. Досить скоро вони вже пошкодували про те, що не послухалися. Хікок ще покаже свою майстерність володіння зброєю. Головний герой прекрасно будує плани як протистояти нахабам. Йому важливо якомога швидше позбавити не тільки від нахаб, а й від проливання крові в місті. Хікок планує якнайшвидше навести порядки в своєму краї.

А як відомо, у бандитів немає ніяких шансів уціліти в цій непростій битві з захисником. А Хікок їм його точно влаштує і неодмінно серйозних втрат не уникнути. Чи зможе після цього головний герой почати спокійне життя? Фільм Хікок (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тімоті Вудворд мл.
В ролях: Люк Хемсворт, Трейсі Д. Едкінс, Кріс Крістофферсон, Брюс Дерн, Кемерон Річардсон, Каиви Лайман, Хантер Фішер, Роберт Катрини, Брітен Саймонс, Ману Интирэйми


загрузка...