загрузка...


У житті головної героїні, справи йдуть не кращим чином, і триває це вже багато років. Початком цих подій, вона може назвати точну дату. Адже в той день, вона втратила свою матір. Більш того, смерть її була на руках однієї людини. І саме в цьому злочинці буде суть всієї історії. Зовсім недавно, він покинув стіни в’язниці, відбувши покладене покарання. Дівчина дізнається цей факт і неминуче стикається з власним минулим, через що відкрилися старих ран. Вона не бажає повертатися до того часу і переживати стару біль.

Тільки ось у минулого її, свої плани на цю подію. Доля вирішує влаштувати все своїм, особливим і можливо жорстоким чином. Перед дівчиною попереду все, постає проблема її особистих почуттів, адже доводиться пережити всі події, як в перший раз. Тільки це лише вершина айсберга, що почав погрожувати їй. Сучасне життя теж не належить хорошій, адже перед нею почнуть розкриватися деякі сімейні таємниці. Вони проллють світло на низку складних історій, герої яких, не тягнуть на звання хороших.

Тільки в тому й річ, вона знала більшість цих людей і не може повірити в таку дволикість свого оточення. Пріоритети її світу, знаходять зовсім інший забарвлення і боротьбу доведеться взяти на себе. Фільм Запах дощу і блискавки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Блейк Роббінс
У ролях: Джастін Чатвін, Майка Монро, Меггі Грейс, Бонні Беделіа, Марк Веббер, Уїлл Петтон, Логан Міллер, Аарон Пул, Бред Картер, Блейк Роббінс

загрузка...