Фільм знятий в стилі романтичного вестерну. Події кінокартини розгортаються в 19 столітті на тлі сцен підкорення Дикого Заходу. У фільмі тісно переплітаються пристрасті, кохання головних героїв, життєві труднощі, а також історичні сюжети 19 століття. Головні герой, Кларк, звичайний фермер, що працює в поті чола, щоб забезпечити всім необхідним свою сім’ю: дружину і трьох дітей. Одного разу, він пішов рубати ліс і по необережності отримав каліцтво – зачепив сокирою ногу, Кларк б міг померти від больового шоку та втрати крові, але його рятує незнайомець, Нейт, випадково проходив повз.

Він відає справами на фермі, поки головний герой не може робити цього самостійно. Нейт закохується в дочку Кларка, але йому доведеться непросто, адже на серце дівчини претендує ще один молодий чоловік. Після того як нещасний випадок позбавив Кларка Девіса можливості піклуватися про фермі, сім’я охоче прийшла йому на допомогу. Фільм Заповіт любові (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Несподівана підмога надійшла і з боку минулого незнайомця, який не тільки розкрив якусь таємницю, що лежала на совісті одного з жителів містечка, але і всією душею закохався в старшу дочку Кларка, Міссі.

Режисер: Майкл Лендон мл.
В ролях: Кетрін Хайгл, Дженьюері Джонс, Логан Бартоломью, Дейл Мидкифф, К’Сан Рей, Логан Аренс, Маккензі Естін, Кліфф Де Янг, Меттью Пітерс, Майкл Бартел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress