загрузка...


У центрі сюжету захоплюючого вестерна знаходиться маленьке містечко, розташоване в штаті Вайомінг. Мер невеликого містечка кожен день робить обхід і дивиться за порядком. Жителі міста розповідають йому про всі події, так як вважають чоловіка справедливою людиною. Він вміє добре похвалити, а також може покарати винного за проступок. Здається, в цьому містечку все добре, проте його нічне життя сильно відрізняється від денної. Коли на місто опускається ніч всі жителі відправляються в різні підсилювальні закладу.

У невеликому містечку величезна кількість барів, де люди проводять час за випивкою і грою в карти. Незважаючи на те, що мер дивиться за порядком в цьому місті, йому в усьому допомагає шериф Том, який вміє опинитися в потрібному місці в потрібний час. Один з лікарів цього невеликого містечка програв велику суму грошей, але шериф зміг домовитися про відстрочку боргу. Однак все пройшло не так гладко, як припускав Том. Незабаром почалася стрілянина і з’явилася перша жертва. На місце події був викликаний маршал, якому необхідно було відшукати злочинця.

Головний герой опинився в невеликому містечку, але навіть не підозрював, що йому доведеться зіткнутися з корупцією і брехнею. Фільм Захід (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лана Рід
В ролях: Аманда Міллер, Nancy Pushkar, Alexandra Shumard, Грег Стіл, Christopher Rowley, Дональд Сміт, Джастін Роуз, Брайан Спанглер-Кембелл, Даррел П. Міллер, Ramsey Stoneburner

загрузка...