Фільм Жменя свинцю (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Купка молодих, сильних грабіжників має намір здійснити наліт на банк, в сміливців давно кипить життєвий сік, вони згодні згорнути гори, бандитам вдається зробити нахабний злочин і сховатися. Однак шерифу пощастило обчислити місцезнаходження злодюжок і накрити їх, картина «Жменя свинцю» покаже, який висновок зроблять зухвалі піддонки. На зліт піти не вийшло, учасники переосмислюють, як міг статися провал, команда приходить до висновку, що без зрадника не обійшлося. Втративши капіталу і свободи, грабіжники накопичують отруту, щоб помститися нахабі, думи мучать, не даючи спокою. Схоже, зрадник з розрахованою тремтінням одним кивком голови в їх бік виніс вирок.

Засуджені вздовж і поперек подумки обстежують кожну кандидатуру, на жаль, визначитися відразу не виходить, кому було вигідно здати розбійників, розум починає сміятися над долею, чому не врахували дрібниць і пропустили, тепер противна щур насолоджується результатом. Зараз битва марна, спрацювали вовчі закони, противник опинився у виграші. Фільм Жменя свинцю (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Викрадачі думають, як обчислити ненависника, і покарати, щоб він більше не посмів годуватися, стеля собі дорогу з кісток. Плутаючись у версіях, зломщики наближаються до розгадки, душі учасників сатаніють від злоби. Чи зможуть злодії помститися стукачу?

Режисер: Марк Прайс
Актори: Джеймс Грум, Батч Бернард, Дункан Кейсі, Кріс Роджерс, Крістіан Паттерсон, Маркус Шейкшефф, Сем Коулман, Емілі Ендрюс, Річард Сэндлинг, Шарлотта Мунтер


загрузка...