18-й століття безумовно не можна назвати часом мирним і зручним для життя. Незважаючи на труднощі того періоду, він любимо багатьма за поширених ковбоїв. Дикий захід, револьвери і перестрілки, представляються всім, чимось дуже цікавим і привабливим. На жаль, герой цієї історії явно не згоден з такою думкою. Його можна назвати ковбоєм, адже його робота полягає в перестрілках. Він мисливець за головами і ловить злочинців, голови яких призначають нагороду. Це безумовно не самий безпечний промисел, особливо чемна поширеність зброї. У будь-який момент, з-за кожного повороту може прийти смерть.

Незабаром, йому належить ще одне дільце і воно виявиться куди більш важке, ніж попередні. Злочинець, за яким полює чоловік, особливо сильний. Він відомий своїми проступками та наводить на простих людей багато страху. Тільки ось це не проблема для героя, адже найбільша біда в тому, що розшукуваний його брат. Він повинен відкинути всякі жалю, адже прекрасно розуміє, який його родич насправді.

Власне і вистежити його буде не просто так, ніж допоможе одна місцева дівчина. Дорога їх чекає непроста, але про зручність тоді і говорити було не можна. Фільм Зійде будь-яка куля (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джастін Чи
В ролях: Кевін Макли, Брюс Девісон, Дженні Кертіс, Марк Райан, Мег Фостер, Тодд Робінсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress